Reinier Essers Nederlands Kampioen Karate

Tijdens de Nederlandse Karate kampioenschappen in Zwolle heeft Reinier Essers weer geweldig gepresteerd, hij won voor de tweede keer op rij de Nederlandse karatetitel 12/13 jaar -50 kilo, nadat hij vorige week de Samurai cup won in Leuven en de week ervoor ook het Open Nederlands Kampioenschap belooft dat heel veel voor de toekomst!

Zilver was er voor een nieuwkomer, Julian Zelissen. Julian liet zeer sterk karate zien en knokte zich naar de finale waarin hij helaas net niet het goud won, zilver voor Julian en tevens een uitnodiging voor 3 proeftrainingen in de Nederlandse jeugdselectie.

Ditmaal brons voor onze sterke knokker Jesaja Gotwalt in de klasse 12/13 +55 kilo. Vorige week won hij, net als Reinier, nog goud op de Samoerai cup en de week ervoor nog brons op het ONK.

De andere kids die vochten, hebben goed gevochten maar vielen ditmaal niet in de prijzen.
 
Selma Mocho won haar eerste partij. Tijdens haar tweede partij kreeg ze  2 duidelijke scores niet toegekend en verloor ze helaas niet helemaal terecht haar partij.
 
Amy Peys moest haar titel verdedigen, helaas kreeg haar tegenstandster (de latere finaliste) onterecht een vol punt toegewezen. Na de videobeelden te hebben getoond aan de hoofdscheidsrechter gaf deze toe dat deze score nooit had mogen gegeven, maar helaas werd deze partij toch niet overgedraaid. Met bovenstaande voorbeelden blijft het toch een jurysport.
En helaas kun je dan soms ook onterecht verliezen.
 
Osu
Scroll naar boven