MOOIE PRESTATIES VAN ONZE BJJ LEDEN

Tijdens de Braziliaans Jiu Jitsu seminar van UFC veteraan en BJJ Grootmeester Remco Pardoel te Geleen bij G-Safe, namen ook enkele leden van onze school deel onder leiding van onze BJJ trainer Daan Thenu.

BJJ seminar

Remco Pardoel nam tevens tijdens het seminar BJJ examens af en onze leden werden allemaal bevorderd, met als hoogtepunt de bevordering van onze BJJ trainer Daan tot Purple belt en zijn assistenten Dirk Brouns en Maykel Gehlen tot Blue belt.

Andere BJJ’ers van onze Sportschool, onder andere de zoon van van Daan, Roan en de zoon van Dirk, Daan konden een tot meerdere strepen op hun White belt erbij schrijven. Ik had net Remco Pardoel aan de lijn en hij zei dat het niveau van onze leerlingen zeer goed vooruit gaat, met Daan hebben we dan ook een toptrainer in huis. Osu trots op onze BJJ toppers 😀👊

Scroll naar boven