Archive for november, 2009

2 Nederlandse titels voor onze karatekids te Zoetermeer

Anthonie, wint Nederlandse titel en scoort met ura mawashi geri

Anthonie, wint Nederlandse titel en scoort met ura mawashi geri

Nashka, links wint Nedrlandse titel
Nashka, links wint Nedrlandse titel
Nina, links wint brons
Nina, links wint brons
Celine, links wint zilver

Celine, links wint zilver

Onze kampioenen
Onze kampioenen

Tijdens de Nederlandse karatekampioenschappen te Zoetermeer van 7 t/m 13 jaar hebben onze karatekids zeer goed gevochten.

Tijdens het NK wonnen we 2 Nederlandse titels, 2 keer zilver en 3 keer brons. Goud was er voor de 9 jarige Nashka Kuhnen die zeer sterk vocht en de finale overtuigend won. Ook was er goud voor Anthonie Lindelauf die zich met zeer sterk en geroutineerd karate naar de finale vocht waarin hij niet te pakken was.

Danique Klesman won haar poule en verloor helaas nipt haar finale, zilver voor Danique, Celine Martin deed datzelfde in de meisjes klasse 12/13 en verloor helaas haar finale van een lid van de Nederlandse selectie, zilver voor Celine.

Verder was er brons voor Amy Habich, Nina van der Weij en Merle Bex.

Kaylee Zwakhalen vocht op de zelfde dag op de Beker van Lochristie in Belgie en verloor helaas  de finale alle categorien, ook weer een puike prestatie van Kaylee.

Allemaal gefeliciteerd

Thaiboksen:Perry Reichling wint zijn 6e partij glansrijk op punten

Tijdens het thaiboksgala Release the beast in Sliedrecht, georganiseerd door muaythai Dordrecht, heeft Perry Reichling zijn 5e overwinning behaald, een keer vocht hij onbeslist. Complimenten echter voor zijn tegenstander die zeker geen zwakke broeder was en goed bokswerk liet zien, echter Perry bokste en trapte beter en dat vond de jury van de WFCA ook.

Trainer Roger Alken vind het belangrijk dat zijn vechters overal vechten dus ook in het noorden van het land, vooral daar zitten de topscholen en van hen moet je proberen te winnen of goed mee te kunnen vechten dan weet je dat je op goed niveau traint. Extra complimenten voor Mike Biddinger die zijn eerste partij vocht en in onze ogen tekort werd gedaan door de jury, helaas zagen zij de ander als winnaar terwijl Mike, ook als men de videobeelden ziet beter scoorde en doorkwam,  en dat terwijl zijn tegenstander zijn 4e partij vocht. Dus dat beloofd wat voor de toekomst met deze jonge vechter.

Ons meisjesteam wint Niederheinbokal in Duitsland

Ons meisjesteam bestaande uit Kaylee Zwakhalen, Julia Schulpen en Merle Bex hebben de Niederheinbokal gewonnen, dat deden ze door eerst in halve finale Unity ‘99 te verslaan uit Rotterdam en in de finale te winnen van Karate-do Smaal uit Apeldoorn.

Kaylee vocht ook nog mee als gastvechter in het meisjesteam van Unity ‘99 16/17 jarigen en won brons

Superprestatie

Gefeliciteerd meiden

Vanaf 1 januari extra dojo (trainingsruimte) erbij in Buchten

Vanaf 1 januari krijgen we er een extra dojo bij in Buchten in de nieuwe dojo komen maarliefst 16 heavy bags (stootzakken van 1 meter 80) te hangen ook word de hele dojo volgelegd met matten. In de dojo kunnen kleine groepjes worden getraind, zowel karate als thaiboksen. Verder worden in deze dojo extra heavy bagtrainingen gegeven, zodat tegelijkertijd 32 thaiboksers op de stootzakken kunnen werken.

Voor op de kalender: Kick for Hope (20 dec.)

 

Kick for Hope

Kick for Hope is een landelijk Martial Arts event dat wordt gehouden op 20 december a.s. in Cultureel Centrum Don Bosco te Heel.

Ook Roger Alken is van de partij. Niet alleen sponsort hij Kick for Hope, maar hij verzorgt óók de Karate demonstratie en workshop. En ook jij kunt deelnemen aan deze workshop! Surf snel naar de website van Kick for Hope (www.kickforhope.nl) om je in te schrijven.

Maar dat is nog niet alles; je kunt je ook inschrijven voor workshops Kung Fu, Krav maga, Capoeira, Taekwondo, Jeet Kune Do en een spectaculaire Kick ‘n Punch workout.

De opbrengsten van Kick for Hope gaan naar KWF Kankerbestrijding. Naast een dagje sporten zet je je dus ook nog eens in voor het goede doel!

KAYLEE ZWAKHALEN OPEN BELGISCH KAMPIOEN

Kaylee links in aktie

Kaylee links in aktie

Kaylee Zwakhalen is gisteren in Leuven Open Belgisch karatekampioen geworden, dit is een zeer grote prestatie, mede omdat Kaylee pas recent in de cadetteklasse uitkomt. De open Belgische in Leuven gold als een van de meetmomenten om te worden uitgenodigd voor het voortraject ter voorbereiding van het EK cadetten/junioren te Turkye in februari.

Kaylee won haar finale van de Beligisch kampioen en deelnemer aan het komende WK te Marroko Lien met 1-0, aan het toernooi namen 650 karateka’s deel uit heel Europa.

Tijdens het thaiboksgala welke de zelfde dag als de open Belgische karatekampioenschappen was moesten Perry Reichling en Rami Kraimi vechten echter de tegenstande van Rami, Mario de Vogel woog maarliefst 4 kilo teveel en Rami had dus helaas geen partij. Na onderling overleg met de WFCA en de trainer van Vogel kon Perry vechten tegen de oorspronkelijke tegenstander van Rami. Perry begon de eerste ronde te rustig en liep zich op een goed geplaatste hoek van Vogel, 8 tellen voor Perry in de eerste ronde. Perry herstelde zich echter zeer goed en werd door de hoek van Vogel “wakker geschud”. De tweede ronde ging Perry veel gerichter boksen en kon je zien dat Vogel na een goed geplaatse combinatie aangeslagen was, toen Vogel echter met 1 knie op de grond zat sloeg Perry in de hitte van de strijd 1 keer teveel nadat de referee stop zei en dit resulteerde in geen 8 tellen voor Vogel maar een waarschuwing voor Perry.

De derde ronde was volledig voor Perry, die ook veel sterker was in de clinch, jammer van die 8 tellen voor Perry in de eerste ronde, vandaar dat de jurry besloot voor een onbesliste party.